ایمو برای کامپیوتر

IMO برای PC جدیدترین برنامه ویدیویی و چت در حال ظهور است که بهترین رقیبی برای  WhatsApp، فیس بوک ، مسنجر ، Hike ، Wechat و غیره خواهد بود . سوالی که دوستان دیگری هم مطرح کردند ، که چگونه IMO برای  PC؟ بله ، البته که درست است .

حتی اگر شما یک کاربر مک هم باشید ، نگران نباشید IMO را برای Mac دانلود کنید . همراه رایانه اطمینان میدهد که این مقاله پاسخی به تمام سوالات شما میباشد . آیا می دانید چرا WhatsApp بسیار محبوب تر از سایر برنامه های پیام رسان اجتماعی است ؟ از آنجا که سادگی آن در رابط کاربری آن است . کلید موفقیت آن است . به همین ترتیب ، IMO برای PC همان مسیر WhatsApp و IMO را برای PC دنبال می کند و حتی دارای مشخصات خاصی نسبت به سایرین است . هنگامی که شما این نرم افزار IMO را در رایانه خود نصب می کنید ، مطمئنا متوجه خواهید شد که IMO برای PC بهتر از هر چیز دیگری است . IMO برای ویندوز ، مک ، آندروید ، Blackberry ، ویندوز فون و iOS هم در دسترس است .

IMO برای PC ، تصاویر زنده شما را با دوستان و خانواده خود در اطراف این دنیا به اشتراک می گذارد با مصرف کم اطلاعات ، که توسط هیچ پیام رسان دیگر انجام نمی شود . مزیت دانلود IMO برای رایانه های شخصی این است که بهترین وضوح ویدیو را نسبت به هر یک از دیگران ارائه می دهد و کاربران احساس راحتی می کنند تا بر روی آن کار کنند . IMO پیام رسان برتر بازار در حدود سه سال است و هیچ پیام رسان دیگری نتوانسه این حجم مشتریان را نگه دارد . IMO را برای مسینجر خود انتخاب کنید و از چت نامحدود لذت ببرید .

اکثر افرادی که در اطراف این جهان هستند از سیستم های ویندوزی استفاده می کنند . بنابراین در این مقاله همراه رایانه قصد دارد یکسری از ویژگی های ایمو برای ویندوز را به ششما بگوید :

ایمو این نه تنها برنامه رسان پیام رسان اجتماعی است که عکسها و ویدیوها را به دوستانمان در سرتاسر زمین به اشتراک میگذارد . علاوه بر این ، دارای ویژگیهای اضافی است که چیزی جز انتقال سرعت و استفاده از دادهها نیست . زمان انتقال دو برابر کمتر از همه برنامه ها است . مصرف داده سه برابر کمتر است .

سرعت انتقال را افزایش می دهد حتی در مناطق دور افتاده که ما نمی توانیم سیگنال های GSM به اندازه کافی دریافت کنیم .

یکی دیگر از ویژگی های مهم IMO برای  PC، قابلیت تماس ویدیویی آن است . که حتی در 2G با استفاده از حجم اطلاعات کم وضوح عالی را فراهم میکند .

یکی دیگر از ویژگی های خاص ، تبدیل زبان است . همه ما می دانیم بزرگترین مانع برای هر مردم در این دنیا زبان است . بسیاری از مردم میخواهند دایره دوستی خود را با مردم محلی از زبانهای مختلف صحبت کنند . برای کمک به آنها IMO به روز رسانی ویژه درنظر گرفته در حال حاضر ترجمه های خود را برای 30 زبان در برنامه IMO Android خود شامل زبان های عربی، بلغاری، چینی ، چک ، دانمارکی ، هلندی ، فنلاندی ، فرانسوی ، آلمانی ، یونانی ، هندی ، مجارستانی ، اندونزیایی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، کره ای ، مالایی ، نروژی انجام داده است . پرتغالی ، رومانیایی ، روسی ، اسلواکیایی ، اسپانیایی ، سوئدی ، تایلندی ، ترکی و ویتنامی . این ویژگی نیز در IMO برای PC موجود است . تیم IMO نیز قصد دارد زبان های بیشتری را اضافه کند .

نیازی به انجام اس ام اس دیگر نیست ، از IMO برای PC برای ارسال پیام استفاده کنید .

IMO دارای صدها برچسب برای نشان دادن احساسات و خلق و خوی شماست .

حفاظت از حریم شخصی بسیار بهتر از  WhatsApp، Viber  است .

هنگامی که شما نیاز به صحبت مدت طولانی با عزیزانتان دارید ایمو بهتر است . با توجه به واسطهی تماس ویدیویی با وضوح آن ، شما را به مدت طولانی خستگی ناپذیر صحبت می کند .

به گفته یک سوم کاربران پیام رسان ها فقط IMO را برای زنگ های عکس ها دوست دارند . کدام کاملا متفاوت از سایر برنامه های ویدئویی است .

توجه : لطفا پس از نصب IMO در کامپیوتر یا تلفن ، اطلاع رسانی آن را غیرفعال کنید .