خدمات کامپیوتری آنلاین تلفنی

همراه رایانههمراه رایانه یک مرکز پاسخگویی تلفنی مشکلات کامپیوتری و خدمات مشاوره شبانه روزی در زمینه های رایانه ، موبایل ،گوشیهای هوشمند،تبلت ، لپ تاپ و .... می باشد . این مرکز با کمک کارشناسان آموزش دیده و مجرب خود به صورت شبانه روزی و24 ساعته ، حتی در روز های تعطیل آماده پشتیبانی و ارائه خدمات پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما کاربران گرامی در کلیهزمینه های مربوط به رایانه و دنیای دیجیتال می باشد .
همچنین شما کاربران گرامی می توانید از طریق شماره تماس همراه رایانه با کارشناسان شرکت ارتباط برقرار کرده و یا از طریقسایت به پست الکترونیکی ما که در صفحه تماس با ما موجود است ، ایمیل زده و ما را از نظرات،انتقادات و پیشنهادات خود با خبرکنید .

 

مشاوره سوالات کامپیوتر و گوشی 24 ساعته

از مزایای مرکز همراه رایانه مشاوره کامپیوتر به صورت تلفنی می باشد که دسترسی به کارشناسان را نامحدود کرده و افراد در هر کجای کشور هستند می توانند از مزایای پاسخگویی تلفنی سوالات رایانه ای و مشاوره متخصصان همراه رایانه استفاده کنندهمراه رایانه مرکز مشاوره کامپیوتر و مشاوره گوشی موبایل با تجربه ای که در این سال ها بدست آورده به صورت شبانه روزی و در تمامی ایام سال و حتی روزهای جمعه و تعطیلات در خدمت هموطنان ایرانی می باشد .در صورتی که حتی در نیمه های شب نیز سوالی یا مشکلی داشتید همراه رایانه با چشمانی باز آماده ارائه خدمات مشاوره سوالات کامپیوتری و سوالات گوشی موبایل میباشد . پرسنل همراه رایانه در سه شیفت کاری به صورت 24 ساعته فعال می باشند .
*** برای یافتن پاسخ سوالات کامپیوتر و گوشی خود از کادر سرچ منوی سایت می توانید استفاده کنید ***